660x440 85 site214 11 20140207081416 rG3QXKcWj4Q

Родич Балоги, скандальний депутат Василь Петьовка висунув законопроект, який жорстко цензурує діяльність блогерів і ставить їх під жорсткий контроль.

Василь Петьовка хоче примусити блогерів примусово розкривати свої реальні імена. У своєму проекті змін №2111 до Закону України “Про інформацію” нардеп планує усіх користувачів соцмереж записати у блогери, пропонує заборонити поширювати нецензурну лайку і змусити користувачів інтернету перевіряти достовірність усієї інформації, яку вони поширюють.

 

Більше того, член клану Балоги хоче зобов’язати користувачів інтернету та блогерів надавати повні контактні дані: прізвища, ініціали, електронну адресу та інше для направлення йому юридично значимих повідомлень.

Усе це зовні прикривається благородною метою – боротьбою – поширенням неправдивої інформації: “не допускати використання сайту або сторінки сайту в мережі “Інтернет” з метою вчинення кримінально караних діянь, для розголошення відомостей, що становлять державну або іншу спеціально охоронювану законом таємницю, для поширення матеріалів, що містять публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічно виправдовують тероризм, інших екстремістських матеріалів, а також матеріалів, що пропагують порнографію, культ насильства і жорстокості, і матеріалів, які містять нецензурну лайку; перевіряти достовірність розміщеної загальнодоступної інформації до її розміщення і негайно видаляти розміщену недостовірну інформацію; не допускати поширення інформації про приватне життя громадянина з порушенням цивільного законодавства; не порушувати права і законні інтереси громадян і організацій, в тому числі честь, гідність і ділову репутацію громадян, ділову репутацію організацій”.

 

Як бачимо, олігархи беруть курс на “закручування гайок” для посполитих українців. Навіть побіжний аналіз цього законопроекту дозволяє стверджувати, що його головною метою є не захист інформаційної безпеки країни, а тотальний контроль над активістами та дописувачами соцмереж, які становлять найбільшу загрозу для олігархічного режиму. І навряд чи подібна ініціатива виходить лише від Балоги чи його свити, пише видання Інформатор