5055444444444444440887 01616

На сьогоднішній день вже ні для кого не є секретом те, що саме Петро Порошенко був одним із засновників «Партії регіонів», проте, чомусь, більшість українців вирішила абстрагуватись від цього факту, вважаючи екс-президента України, якщо не святим, то, принаймні, наближеним до цього статусу.

Мало хто вірив у те, що Революція Гідності приведе до влади в країні людину, яка сповідуватиме ту ж ідеологію, і ставитиметься до проблем населення так само, як і «папєреднікі», проте...

Минуле не проходить безслідно. У цьому надав можливість переконатись Петро Порошенко, чиї зв'язки з чи не найбільшими ворогами українських патріотів - партією «ОПЗЖ», в особі кума Путіна Віктора Медведчука, ініціюють питання - «чи за таке майбутнє України гинули люди на Майдані?».

Як виявилось, у листопаді 2018-го року, коли українська армія на Сході захищала українські землі, Петро Порошенко, який був президентом та головнокомандувачем, мав би бути щонайменше політичним опонентом Віктора Медведчука – політика, який стояв біля витоків проросійського сепаратизму в Україні, адже той очолював рух, що просуває ідеї федералізації, та незмінно відстоював інтереси президента РФ Путіна. Утім, як виявилося, кум Путіна може дозволити собі приїжджати просто додому до президента та регулярно бачитися із ним у АП. Викриття видання «Радіо Свобода» наробило тоді чимало галасу, проте, бажання абстрагуватись виморило цей факт з пам'яті більшості українців.

Віктор Медведчук є кумом не лише Володимира Путіна, але й Петра Порошенка. Сенсаційну інформацію про родинні зв’язки Порошенка і Медведчука виданню «ІНФОРМАТОР» на початку 2019-го року повідомив співрозмовник з оточення президента України. У 2001 році Медведчук хрестив сина президента Михайла, стверджує інсайдер. За словами співрозмовника, Порошенко покликав нині скандально відомого політика в куми, бо прагнув обзавестись зв’язками з впливовими людьми, а Медведчук на той час займав посаду віце-спікера Верховної Ради і був вхожим в кабінет президента Леоніда Кучми. Також мало значення ще й те, що Медведчук – прихожанин УПЦ МП, як і сам Порошенко. Як розповів інсайдер, кумівство Порошенка і Медведчука залишається маловідомим фактом, оскільки через деякий час після хрестин сина Михайла політики опинилися в різних таборах і практично припинили спілкування, а визнання родинних зв’язків було не вигідним кожному із них.

Варто зазначити, що сьогодні Віктор Медведчук бачить саме Порошенка майбутнім президентом України. Саме таку заяву він зробив на початку березня поточного року:

«Я считаю, что если досрочные президентские выборы состоятся в течение ближайших полгода-год, Порошенко станет президентом...», - сказав Медведчук.

Хто-зна, як відзначиться на майбутньому Петра Олексійовича цей зв'язок, адже, судячи з повідомлень ЗМІ, на нього очікує відкриття кримінальної справи за роль, яку він відіграв в історії з так званою «Трубою Медведчука», про яку детально розповіли в ефірі «24 каналу»:

А ось як Петро Порошенко у статусі головнокомандувача  оцінював ефективність Медведчука у Мінських процесах:

«Є так звана гуманітарна група, яка займається виключно питанням звільнення заручників. Це – не мінська група. Вона є частиною Тристоронньої контактної групи. Дійсно, колишній голова Служби безпеки України призначив в цю групу представником Віктора Медведчука. Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук».

Прикро, та схоже на те, що українців, вкотре, хотять «пошити у дурні» за рахунок ботоферм та проплачених активістів і ЗМІ, не залишивши надії на світле майбутнє. І, враховуюче це, зняття своєї кандидатури Марусею Звіробій-Біленькою на корсить Руслана Кошулинського, якого також, не без підстав, пов'язують із Віктором Медведчкуком, складається враження, що «русский мир» на заході України прагнуть почати запроваджувати саме з Прикарпаття....