148637163 711971826170311 161560514169809433 n

«Щойно стало відомо, що днями Окружний адміністративний суд Києва прийняв ганебне рішення - визнав протиправним і скасував рішення Київської міськради про перейменування Московського проспекту на проспект імені Степана Бандери», - йдеться у дописі, який опублікував на своїй створінці у Фейсбук засновник ТК «Буковель», депутат облради Олександр Шевченко.

Він зазначив, що міські  ради постійно перейменовують вулиці своїх міст. Особливо багато таких перейменувань було в зв’язку із заміною колишніх радянських комуністичних назв. Проте, дуже рідко такі рішення стають предметом розглядів в судах. Без сумнівів, що і самі звернення до судів з опротестуванням переіменування вулиць іменами українських патріотів, і самі такі рішення Феміди є виключно політичними.

«Про жодне перевищення прав місцевих органів влади в питанні переіменування вулиць не йдеться, адже такі рішення є саме в компетенції місцевих рад.

Вважаю спробу адмінсуду повернути київському проспекту імені Степана Бандери стару назву – Московський проспект , - ганебним актом п’ятої колони в українському політикумі та окремих політично заангажованих суддів. Переконаний, що промосковський реванш не пройде!»,- зазначив Олександр Шевченко.