667a9d28 8107 4245 bd2f 00804ccebda6w1023r1s

Окружний адміністративний суд Києва скасував своє ж рішення про заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я.

Заборону суд виніс минулого тижня у рамках позову від депутата Радикальної партії Ігоря Мосійчука.
У своєму позові пан Мосійчук просить суд встановити відсутність в Уляни Супрун компетенції для виконання обов'язків голови МОЗ, пише ВВС.

При цьому, розгляд самого позову по суті призначений на 15 лютого, а рішення про заборону суд ухвалив у відповідь на клопотання депутата.

11 лютого суддя Сергій Каркашьян, вислухавши доводи Уляни Супрун, міністра юстиції Павла Петренка, Ігоря Мосійчука та їхніх представників, вирушив у нарадчу кімнату для прийняття рішення.

Оскільки ухвалення рішення розтягнулося на декілька днів, то 13 лютого уряд видав розпорядження "Про забезпечення роботи Міністерства охорони здоров'я України".

Уряд доручив Уляні Супрун тимчасово, до призначення міністра, виконувати обов'язки голови МОЗ, крім визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства.

Також пані Супрун не можна голосувати на засіданнях уряду.

На сторінці Окружного адмінсуду у Facebook з'явилось повідомлення, що такі дії уряду є свідченням фактичного визнання обставин, на яких грунтувалася попередня заборона суду.

У четвер суддя заявив, що рішення уряду від 13 лютого створює умови, за яких суд вирішив скасувати попередню заборону з "власної ініціативи".