iphonecamerapreview

Модельний ряд iPhone 13 мають презентувати лише восени цього року, а у Мережі з’являється все більше й більше даних про ці моделі.

Зараз з’явилася інсайдерська інформація про те, що у всіх смартфонів Apple нового покоління повинна з’явитися технологія оптичної стабілізації зображення зі зсувом сенсора. Нагадаємо, що на даний момент така технологія є лише у iPhone 12 Pro Max, пише ITsider.

Таким чином навіть iPhone 13 та iPhone 13 mini зможуть бути на одному рівні зі старшими флагманами в плані зйомки відео. Що цікаво, Apple завжди робила ставку на зйомку відео саме у Pro-моделях, тому незрозуміло, чим вона буде заохочувати до покупки топових моделей через аспект відеозйомки після такого кроку, але, цілком імовірно, у Pro-моделях будуть нові фішки.

Нагадаємо, що всі смартфони модельного ряду iPhone 13 мають отримати флагманські OLED-дисплеї зі зменшеним вирізом (а у випадку iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max у них ще й буде частота оновлення 120 Гц). За роботу у нових моделях будуть відповідальні чіпсети Apple A15, у яких буде підтримка роботи в мережах п’ятого покоління.