sYzD1y15658479047957 b

Ілон Маск, який недавно став найбагатшою людиною в світі, заявив, що планує продати все своє майно. Виручені гроші він хоче направити на заселення Марса.

Глава компаній Tesla і SpaceX має намір скерувати якомога більше грошей на колонізацію Червоної планети. Тому він планує продати «всі матеріальні активи», а зароблені гроші направити на організацію колоній, пише НВ.

«Я залишуся практично без власності, яка має грошову цінність, крім акцій компаній. Якщо я втомлюся на роботі, я спокійно залишуся спати на фабриці або в офісі. Звичайно ж, мені потрібно якесь житло, щоб там жили мої діти. Для цього я зніму житло або ще як-небудь викручуся», — наводить його слова Business Insider.

Ще в травні Маск говорив про подібні плани, заявивши, що у нього «не буде дому». Відтоді він продав кілька будинків, виручивши близько $100 млн.

«Я думаю, що людству важливо стати космічної цивілізацією. Для будівництва міста на Марсі потрібно багато ресурсів. Я хочу вкласти в це стільки грошей, скільки зможу. Я лише намагаюся пояснити, що для мене це дійсно серйозна справа», — говорить він.