553801

У центрі Москви, в Климентівському провулку, з’явилися агітаційні намети із закликами їхати воювати в Україну на боці бойовиків.

Намети встановлені радикалами з партії Едуарда Лімонова "Другая Россия" спільно з представниками організації "Интербригада" в Климентівському перевулку поблизу Кремля, повідомила на своїй сторінці в Facebook блогер Аліса Зюс.

 

В агітаційних закликах зазначено, що фронт відчуває нестачу бійців, командирів і військових спеціалістів, а також що "Новоросія", а за нею — і вся Україна обов'язково стануть частиною Росії.

 

"Завтра Росія стане більшою — тільки від тебе залежить наскільки! Досить спати! Поразка Новоросії — загибель Росії! Краще бути мертвим, ніж зазнати поразки! Візьми особисту участь. Запишись в добровольці!", — йдеться у написах на наметі.

 

До слова, ватажки терористів Олександр Захарченко та Ігор Плотницький вимагають заборонити в'їзд на територію ЄС Прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, секретарю РНБО Олександру Турчинову та ряду інших високопосадовців, повідомляє "Телеканал новин 24"