image28448253

Президент Росії Володимир Путін скасував запланований на цьому тижні візит до Казахстану.

Як повідомляє джерело "Reuters" в урядових колах Казахстану, скасування візиту може бути пов’язана з хворобою, передає РБК.

 

«Візит скасований, схоже, що Путін захворів», — заявило джерело агентства в уряді Казахстану, яке побажало залишитися невідомим.

 

Очікувалося, що до переговорів Путіна і президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва приєднається президент Білорусії Олександр Лукашенко. Поки невідомо, чи відбудеться візит Лукашенка до Казахстану.

 

Чутки про проблеми зі здоров’ям у Путіна з’являються досить регулярно. На початку лютого USA Today з посиланням на відомості Пентагону повідомляло, що Путін страждає синдромом Аспергера — «аутичним розладом, який впливає на всі його рішення». Прес-секретар президента Дмитро Пєсков назвав це «дурістю, не заслуговує коментування».

 

У жовтні 2014 року в додатку до нью-йоркському таблоїду New York Post журналіст Річард Джонсон заявив, що у Путіна — рак підшлункової залози. Коментуючи це повідомлення, Пєсков заявляв: «Не дочекаються, тіпун їм на язик, все нормально».