1 219 fill 500x369

22 та 23 серпня в Івано-Франківську тривав Х Кубок ГО «Спільними зусиллями» з міні-футболу. В ювілейному турнірі беруть участь 27 команд.

Турнір, який організували представники команди «За майбутнє» вже став традиційним для Івано-Франківська. Організатори турніру розповідають, що так популяризують та об’єднують мешканців Івано-Франківська навколо здорового способу життя.

«Цей турнір проводиться з метою популяризації здорового способу життя, оскільки він проводиться під гаслом «Спорт проти тютюнопаління». Впевнений у тому, що тільки сильна та здорова молодь може формувати заможне майбутнє нашої країни та Івано-Франківська»,- розповідає представник команди «За майбутнє» Віталій Мерінов.

02 1024x768.jpg.pagespeed.ce.9f95fElufY fill 500x375

«За цим турніром я вже спостерігаю кілька років, з кожним роком кількість команд збільшується, постійно приходять зовсім юні спортсмени і це тішить, що в Івано-Франківську розвивається спорт. Недавно наш «Ураган» став чемпіоном і сподіваємось, що серед цих спортсменів також є майбутні чемпіони України», - говорить представник команди «За майбутнє» Едвард Смолинський.

Пограти у футбол разом з своїми друзями прийшов нігерієць Діамант Ранді : «Це хороший турнір. Я з Нігерії і для нас футбол - це національний вид спорт. А тому, коли почули про цей турнір, то одразу вирішили взяти участь. Тут є багато наших друзів, а тому хочемо зустрітися з ними на полі».

У турнірі беруть участь, як аматори, так і ті, хто має професійний досвід. Всі в один голос кажуть: такі змагання - це ще одна можливість вийти на поле пограти у футбол та з’ясувати, хто кращий.

07 1024x768.jpg.pagespeed.ce.TGaAM0o4Za fill 500x375