1650255397 6946d1130d2eda9498b4

Основна команда МФК "Прикарпаття" майже у повному складі стала до лав Збройних сил України.

14 футболістів і тренери івано-франківського клубу склали присягу на вірність українському народові.

Це абсолютно безпрецедентний випадок від початку війни, коли футбольна команда Першої ліги одностайно приймає рішення про мобілізацію, інформують "Вікна".

"Був певний страх того, щоб тут не заважати. В армії професіонали своєї справи, вони добре знають, чим займатися. Це як взяти у професійну команду футболіста з району: він буде лише заважати. Так само і взяти футболіста до армії, який нічого не вміє. Саме це трохи стримувало, щоб не бути зайвим, не заважати.

Але коли нам пояснили, що нас будуть готувати поступово, дадуть всі ази, як тримати зброю, як воювати та захищати Україну, ми прийняли таке рішення та вступили до ЗСУ. Нас вже познайомили з автоматом, навчили його розбирати, чистити, стріляти. Тож всьому поступово навчаємося", — розповів футболіст Василь Цюцюра.

Мав честь особисто бути присутнім на церемонії складання присяги в Івано-Франківську президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

"Привітав наших воїнів-футболістів і побажав повернутися з перемогою! Після нашої перемоги над російськими орками буде створена збірна з футболістів, які в лавах ЗСУ захищають країну. Впевнений, що вона отримає потужну підтримку наших вболівальників! А ФК "Прикарпаття" продовжить виступати і здобувати нові перемоги в чемпіонаті України. Сьогодні футбольна родина — на захисті незалежності і майбутнього нашої держави! Слава Героям! Слава Україні!" — зазначив президент ФФУ.