01 1618974725

На сьогодні дистанційне навчання для учнів початкових класів провадять в 14 навчальних закладах Івано-Франківської громади.

З 26 січня до них приєднаються ще десять, пише Курс.

Нагадаємо, Івано-Франківська область з 24 січня перебуває в червоній зоні карантину на коронавірус.

Як повідомив на сьогоднішньому брифінгу міський голова Франківська Руслан Марцінків, на 25 січня коронавірусна інфекція підтверджена у 121 школяра та у 159 працівників сереедніх навчальних закладів. За минулу добу у Франківській громаді ковід діагностували у 55 дітей.

“Користуючись можливістю, кожна школа самостійно ухвалює рішення про те, як влаштовувати навчальний процес у червоній зоні”, – зазначив Марцінків.

За його словами, же перейшли на дистанційне начання учнів початкової школи в 14 ліцееях та гімназіях громади. Це ліцеї №1, 10, 12, 20, 23, 24, 25, ліцеї Радчі, Тисмееничан, Угорників, Каменеецька та Березівська гімназії, початкова школа №9 і Католицька школа.

З 26 січня такоє ідуть на дистанційне навчання 1-4 класи таких десяти шкіл: ліцеї №15, 17, 22, Драгомирчанський, Підпечерівський, Хриплинський, Крихівецький ліцей, Колодіївська та Підлузька гімназії та спецшкола.

Що стосується відвідування дитячих садків, то не будуть працювати два садочки – Радчанський (уже припинив роботу) і Підпечерівський (з 26 січня).

“Бачимо, що теперішня хвиля кооронавірусної хвороби має досить легкий пебебіг. Але кількість хворих дуже велика. І кількість щеплень наразі не дозволяє говорити, що ситуація в громаді безпеечна”, – підкреслив мер.