278437404 359354756232142 3421408497714238847 n

5 фактів ймовірного вчинення наркозлочинів зафіксували патрульні минулої доби.

Про це повідомляє Голос–Інфо з посиланням на Патрульну поліцію області

На вулиці Надрічній увагу поліцейських привернув невідомий, який, побачивши їх, різко змінив напрямок руху.

Під час поверхневої перевірки 30-річного чоловіка патрульні виявили згорток із білою порошкоподібною речовиною, можливо, наркотичною.
Другий, аналогічний факт патрульні зафіксували на вулиці Вовчинецькій. Вході пішого патрулювання інспектори виявили 25-річного чоловіка, що дивно себе поводив. Під час поверхневої перевірки у нього виявили згорток з невідомою порошкоподібною речовиною.

Ще два випадки на вулиці Галицькій.

В ході пішого патрулювання інспектори провели поверхневу перевірку двом невідомим, які побачивши патрульних намагались втекти та були затримані поліцейськими. У 26-річного та 36-річного чоловіків патрульні виявили по згортку з невідомою речовиною, схожою на наркотичну.

І п’ятий факт патрульні зафіксували на вулиці Вовчинецькій: поліцейські отримали виклик хуліганство. Вході опрацювання повідомлення патрульні затримали чоловіка, що дивно себе поводив. Під час поверхневої перевірки у нього виявили згорток з невідомою речовиною білого кольору, схожою на наркотичну.

Походження вмісту згортків чоловіки пояснити не змогли. В усіх випадках інспектори громадян затримали та викликали на місце слідчо-оперативну групу.