pedofilija

Рожнятівський районний суд визнав чоловіка винним у зґвалтуванні малолітньої доньки його співмешканки.

У матеріалах справи зазначається, що обвинувачений з 2009 року проживав спільно з жінкою та її дітьми, у тому числі потерпілою, пише Курс.

У грудні 2014 року після першого менструального циклу у потерпілої обвинувачений вперше зґвалтував дівчинку.

Через півтора року, коли потерпілій виповнилось 14 років, обвинувачений почав регулярно ґвалтувати малолітню. Іноді щодня, іноді з проміжками у декілька днів чоловік вступав у статеві зносини з падчеркою із застосуванням насильства. Востаннє обвинувачений зґвалтував потерпілу у квітні 2018 року.

У суді обвинувачений визнав свою вину у статевих зносинах з неповнолітньою. Обвинувачення у зґвалтуванні не визнавав, заявивши, що статеві зносини з потерпілою були добровільні.

Потерпіла у суді підтвердила версію слідства про регулярні зґвалтування. Дівчина зазначила, що обвинувачений насильно змушував її до сексу, також він погрожував фізичною розправою над нею та її молодшими братами і сестрою.

До останнього часу дівчинка боялась розказати матері про те, що вітчим її ґвалтував, хоча підозрює, що мати могла здогадуватись, оскільки неодноразово заходила в кімнату, коли це відбувалося, однак вдавала, що нічого не помічає.

У квітні 2018 року до того, як потерпіла звернулася в поліцію з заявою, вона розповіла матері про насильство з боку вітчима, проте мати жодним чином не відреагувала, а навпаки, сказала, що донька все придумала.

Потерпіла просила суд покарати обвинуваченого з усією суворістю закону.

Суд визнав чоловіка винним у зґвалтуванні малолітньої та призначив 8 років і 6 місяців позбавлення волі. Також він має заплатити 17 171 гривень за проведення експертиз.

00000000000 0 777 10w vas n102 098788 2064701