88ca1ffe875bdc0e

У Богородчанському районному суді 20-го листопада мало відбутися засідання у справі Ельдара Астанова.

Проте його перенесли через клопотання одного з адвокатів обвинувачуваного - захворіла на коронавірус його дружина, повідомляє Суспільне Карпати.

Не з'явилися у суд і захисники Равшанбек Розметов і Надія Шпак. Присутній адвокат Петро Кучкуда та його підзахисний Равшанбек Розметов відмовилися від проведення засідання. З цим погодився і представник прокуратури Любомир Криклій.

Також адвокат Петро Кучкуда поінформував суд про свої побоювання, що в підзахисного є підозра на бактеріологічну пневмонію.

Суд задовільнив клопотання

Наступне засідання у цій справі відбудеться першого грудня о 14:30.

До слова, минулого місяця засідання переносили через хворобу обвинувачуваного.

Нагадаємо, студентка з Болгарії Дішлі Еля Зія зникла в ніч на перше червня 2017-го року. Її тіло, запаковане у валізу, знайшли через 12 днів у ставку села Світанок Рогатинського району. Тоді за підозрою умисного вбивства правоохоронці затримали студента з Туркменістану, співмешканця та одногрупника загиблої Ельдара Астанова.

14-го червня 2017-го року Івано-Франківський міський суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Через рік і 8 місяців судового розслідування Астанова випустили із СІЗО. Таке рішення ухвалив обласний апеляційний суд 24 липня.

П'ятого вересня колегія суддів, яка розглядала справу в Івано-Франківському міському суді, заявила про самовідвід. Тепер справу Ельдара Астанова розглядають у Богородчанському районному суді.

У суді щодо справи про вбивство болгарської студентки допитали свідків.