280386 06832121nvas352121504150

"В Івано-Франківській області, і зокрема у моєму 87-му виборчому окрузі, немає безперспективних громад - кожна з них має шанс на розвиток і процвітання", - заявив депутат Івано-Франківської обласної ради, лідер ПП "За Майбутнє" на Прикарпатті, кандидат у депутати до ВРУ, Олександр Шевченко у програмі ОТБ "Галичина".

Олександр Шевченко наголосив, що всі прикарпатські громади мають свої особливості, головне, створити  перспективний план розвитку територій, щоб вони не копіювали, одна одну, а доповнювали і збагачували.

Туристичний і оздоровчий  потенціал, підприємницька спроможність, виробництво, аграрні програми, використання природних ресурсів  - потрібно враховувати всі варіанти розвитку громади й регіону зокрема. Це можна сказати і про будь-який район 87-го виборчого округу. Але головна умова розвитку - дороги й інфраструктура, з цього треба починати, переконаний О. Шевченко.

Лідер ПП "За Майбутнє" на Прикарпатті зауважив,  якщо є добра воля керівників і активістів громад, він готовий допомогти створювати бізнес-плани. Першим кроком до цього вже є напрацювання з окремими громадами - підписані Меморандуми про підтримку та співпрацю з кандидатом в народні депутати України Олександром Шевченком."Це - Меморандуми про ефективність та відповідальність. Одноразові поїздки у громади нічого не дають. Важливо людей не тільки вислухати, а й зуміти вирішити їхні проблеми. Меморандум зі мною - про дієвість: прийшов, побачив, допоміг!"

Олександр Шевченко розповідає, що відвідував громади свого виборчого округу десятки разів і серед переліку проблем домінуюча - стан доріг. В окремих населених пунктах, каже кандидат,  слово "дороги" навіть не коректне, там тільки напрямки. Тому своїм завданням вважає довершити програму будівництва автошляхів на Прикарпатті. Переконує, депутатство у Києві йому не заважатиме виконати обіцянки, а відкриє нові можливості для розвитку одного з найкрасивіших регіонів України. "За 3-5 років дорога буде не тільки до кожного села 87-го округу, а до сіл цілого Прикарпаття. Адже свій край не можливо любити по шматочку - я готовий бути у ВРУ представником всієї області. Хоча, звичайно, для мене буде пріоритетним мій округ, бо від нього  більший мандат довіри і за це велика відповідальність.  А наразі всі дороги ведуть до теми про дороги. То ж хочу, щоби Івано-Франківщина у цьому питанні була найуспішнішою - перша мала нові європейські автошляхи до кожного населеного пункту. І моя команда цілеспрямовано йтиме до цієї мети".

Олександр Шевченко стверджує, що в нього достатньо сили і спроможності виконати поставлені завдання, адже він уже доказав не тільки словом, а ділом, що чіткий план роботи та згуртованість однодумців дали позитивний результат. "Говоримо про фірму ПБС. Успіх моєї команди в тому, що ми не чекаємо завтра, а працюємо вже і зараз.

Приклад, маємо 3 тис. км доріг, а сьогодні виділено коштів на місцеві дороги всього лише на 80 км, то ми таким темпом можемо їх робити 35 років. П'ять років тому мені не сподобалась така ідея - ми застосували інший підхід. В результаті, завдяки небайдужим людям та платникам податків, маємо на Прикарпатті нові дороги державного значення - ми чемпіони України!"

Кандидат у народні депутати називає себе "контактною людиною", що допоможе у випадку обрання його до Верховної Ради налагодити взаємовідносини з іншими депутатами та високопосадовцями для захисту інтересів Івано-Франківщини. Обіцяє за короткий термін зробити все можливе, щоби область відчула, що має свого представника у Києві і її питання позитивно вирішуються.