2159852

Івано-Франківський міський суд виніс ухвалу франківці за смерть двох дітей.

Як зазначається у матеріалах справи, старша її донька померла у 2013 році. У дитини почалася діарея, блювота, підвищилася температура. Проте мати за медичною допомогою в лікувальні заклади не звернулась, а почала сама лікувати меленьку, пише МІСТО.

Згодом стан її погіршився і “швидка” в ургентному порядку доставили дівчинку  у важкому стані до реанімації інфекційної лікарні області. Їй проводили інтенсивну терапію: штучну вентиляцію легень, інфузійну, протишокову, антибактеріальну та просиндромну терапію. На фоні цього у дитини зупинилось серце і вона померла.

За висновком судмедекспертів, смерть дитини настала від гострого ентериту ймовірно інфекційного походження, що ускладнився інфекційно-токсичним шоком тяжкого ступеня та поліорганною недостатністю.

Ще одна трагедія сталася у 2015 році. Жінка вночі у ванній народила здорову, доношену дівчинку. Після пологів мати втопила доньку у ванній. Потім вона поклала тіло та плаценту у пакет та залишила його на підлозі у ванні. Наступної ночі вона винесла пакет та викинула його у підвал.

В судовому засіданні обвинувачена заявила клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності, передбаченої ст..117, 166 КК України, у зв`язку із закінченням строків давності, про що подала до суду відповідне письмове клопотання.

Суд задовольнив це клопотання.