zjl1 fill 500x375

"Дороги - у кожне село за три роки" про це на зустрічі з громадами Надвірнянського району заявили лідер ПП "За майбутнє" на Івано-Франківщині Олександр Шевченко та кандидатка в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини Тетяна Пришляк (№4 ТВО №7).

Лідер політичної партії "За майбутнє" на Прикарпатті Олександр Шевченко та кандидати в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини Тетяна Пришляк і Дмитро Втерковський зустрілися з мешканцями сіл Парище Надвірнянського району та Середній Майдан Ланчинської ОТГ, щоб оговорити план розвитку цих громад.

Найбільша проблема цих населених пунктів - суцільне бездоріжжя. Людям важко добратися до роботи, перевізники відмовляються обслуговувати маршрути.

zjo12 fill 500x375

"Перше питання мешканців цих сіл: коли будуть дороги? Ми бачимо катастрофічний стан автошляхів і розуміємо біль людей - село залишилося наодинці зі своєю бідою. Тому вихід один - спочатку дороги, а все інше - буде", - розповідає діючий депутат Надвірнянської районної ради, кандидатка в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини Тетяна Пришляк (№4 ТВО №7).

Сільський голова с.Парище Іван Петрик каже, що дорога не просто погана, а й аварійна. У селі Лісна Велесниця, яка належить до Парищенської сільської ради, є ділянка, де автобус їде мало не на двох колесах, перехиляючись вбік.

Cело Середній Майдан - єдиний населений пункт на Надвірнянщині, який не має сполучення з районом і центром ОТГ. Люди скаржаться, що доїзд до Ланчина або Надвірної перетворюється в пекло: дітей нудить в транспорті, автобус зрідка виходить на маршрут, бо часто ламається через вибоїни. І найбільша проблема - надання невідкладної медичної допомоги, бо швидка не встигає доїхати.

hdfunjcdn fill 500x375

Лідер політичної партії "За майбутнє" на Прикарпатті Олександр Шевченко, який особисто відвідав Парище і Середній Майдан, переконує, що єдиний метод боротьби з шутровими напрямами - це прокладання якісної дороги, і кожне село Івано-Франківщини може її мати вже за три роки. " Фірма ПБС успішно подолає це бездоріжжя. Тепер у нас пріоритет - місцеві дороги з наступного року. Цього року уже зробили не менше ста кілометрів місцевих доріг. І оцьому регіону, який просить про допомогу, треба її надати. Спочатку головні місцеві магістралі зробити, а відтак і за бічні вулички взятися."

"Кожне наше село має свою родзинку і може успішно розвиватися, - наголошує кандидатка в депутати до Івано-Франківської обласної ради від Надвірнянщини Тетяна Пришляк, - тільки треба дати шанс. Шанс - це нова якісна дорога. Боляче дивитися на Середній Майдан, який колись процвітав, а тепер перетворюється у пустку. Якщо тут розвиватиметься сільське господарство і туризм - село може відновитися".

Команда "За майбутнє" також зустрілася з нафтовиками Надвірнянщини і мешканцями сіл Пасічнянської ОТГ. ПАТ "УКРНАФТА", яка є соціально відповідальною перед громадами, спільно з політичною силою "За майбутнє" надалі працюватимуть для успішного розвитку Прикарпаття.

sdvfffvrfr fill 500x375

 
Comments are now closed for this entry