belly button beer

Коли після насиченого робочого дня хочеться розслабитися, то у доброї половини чоловіків рука сама собою тягнеться за пляшкою пивка.

Часто однією пляшкою справа не закінчується: в хід йде друга, третя і т.д. І з, здавалося б, безневинного способу розслабитися пиво перетворюється в щоденний ритуал … Між тим, від пива починає рости живіт і на цьому, на жаль, пивні наслідки не закінчуються. Живіт – далеко не найстрашніше, що може спіткати любителів пінного напою, пише Invaders

По-перше, пиво у великих дозах «б’є» по нирках і по печінці: нирки розбухають в результаті рідинного удару, а печінка зношується. Тому любителі пива не тільки нарощують собі живіт: у них жовтіє шкіра і білки очей, стають ламкими нігті і волосся.

По-друге, згідно з дослідженнями учених, зловживання пивом може привести до імпотенції. В алкогольному напої містяться фітоестрогени – природні речовини, аналогічні жіночим статевим гормонам. Фітоестрогени – противники тестостерону (найважливішого чоловічого статевого гормону), тому у великій кількості вони здатні нівелювати його дію.

Крім цього, фітоестрогени ще і стимулюють вироблення жіночих статевих гормонів в організмі чоловіка. Тому чоловік поволі може перетворитися на жінку: крім появи пивного живота у нього може помітно зменшитися м’язова маса, знизитися кількість або взагалі зникнути волосся на обличчі і на тілі, збільшитися груди і стегна. Регулярне вживання пива також призводить до дисфункції жовчовивідних шляхів і підшлункової залози.

По-третє, пиво може стати причиною пивного алкоголізму, який, за свідченнями експертів, дуже підступний, так як непомітно може зробити з пивомана справжнього алкоголіка. Зокрема пиво небезпечне тим, що симптоми пивного сп’яніння не виражені так яскраво, як при вживанні міцних спиртних напоїв. Тому з часом тим, хто «підсів» на пиво стає мало вже півлітрової пляшки і доза поступово збільшується. Коли ж і цього, щоб розслабитися, виявляється мало, людина переходить на більш міцний алкоголь. Висновок банальний: все, в тому числі і пиво, добре в міру. Усвідомлення цього і ще кілька рекомендацій допоможуть позбутися і від пивного живота.

Корисні поради про те, як позбутися від пивного живота

1. Скажіть пиву «ні». Це, звичайно, досить складно для людини, яка не уявляє собі життя без пива. Але, врешті-решт, чоловіки – будьте чоловіками. Заодно і силу волі потренуєте. Якщо ж не можете зовсім відмовитися від пива, то хоча б обмежте кількість його споживання. У перший тиждень, наприклад, скоротіть звичну дозу на третину, потім – на половину. Безпечна доза пива в день, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я – 330 мл.

2. Не пийте пиво на ніч, навіть в обмеженій кількості. Перед сном воно не встигне вийти з організму, і в результаті будете мати хронічні набряки м’яких тканин.

3. Виробіть правильний раціон харчування. Обмежте до мінімуму борошняне, солодке. Замість білого хліба перейдіть на висівковий, жирне м’ясо замініть на пісне, їжте більше овочів. Краще їсти потроху, але частіше. Наприклад, за один прийом їжі з’їдайте стільки, скільки поміщається в дві складені долоні.

4. Через годину після їжі намагайтеся якомога більше рухатися.

5. Не забувайте про фізичні навантаження. Підійдуть біг, спортивна ходьба, плавання, вправи для пресу, футбол, баскетбол, бадмінтон (останній, до речі, найкращий для спалювання калорій). Деякі чоловіки стверджують, що позбутися від пивного живота їм допомогла йога і масажний пояс.