za stolom.jpg 6511 1405578586

Як зробити так, щоби малюки полюбили супи, каші та овочі, радить Карина Мелвін, психотерапевт, член Ірландського психологічного товариства, фахівець із терапії проблем, пов'язаних із харчуванням і зайвою вагою.


1. ПОКАЗУЙТЕ ЇМ ПРИКЛАД

Як свідчать дослідження, 7 із 10 батьків прекрасно розуміють, що їхня власна дієта багато в чому впливає на харчові уподобання дітей. Однак лише 10% з опитаних захотіли почати харчуватися інакше, щоби подавати дитині приклад.

Мої клієнти часто говорять, що їм доводиться готувати по дві-три різних страви, щоби догодити смакам усіх членів сім'ї. Це справжнє божевілля! З корисних продуктів (особливо з овочів) можна приготувати смачні страви, які обов'язково сподобаються дітям. Не бійтеся експериментувати, дегустуйте страви, і дітина наслідуватиме ваш приклад.

2. ПЕРЕТВОРЮЙТЕ СІМЕЙНІ ОБІДИ НА СВЯТА

В ідеалі під час обіду, сніданку та вечері всі члени сім'ї повинні збиратися разом. Ніщо не повинно вас відволікати, вимкніть телевізор і телефони.

Попросіть дітей допомагати вам, обговоріть, звідки беруться ці продукти, як їх виробляють або вирощують. Це чудова можливість розповісти дітям, що саме вони їдять і чому це корисно. Розпитайте, який для них смак їжі і що саме в ній їм подобається.

Коли вся родина за столом, саме час поспілкуватися з дітьми, обговорити події дня і краще пізнати, що відбувається в їхньому житті.

3. НЕ ЗМУШУЙТЕ ДІТЕЙ ЇСТИ

Маленькі діти (до трьох років) можуть багато чому нас навчити. Зазвичай у цьому віці у них ще не сформувалося емоційне ставлення до їжі. Вони не переживають про те, що їдять занадто мало або занадто багато. Вони їдять, коли хочеться, і, якщо мама дозволить, зупиняються, як тільки наїдяться. Їх не хвилює встановлений час сніданку, обіду і вечері, вони повернуться до їжі відразу, як тільки зголодніють.

Коли батьки не втручаються, маленькі діти їдять повільно, ретельно пережовуючи їжу і насолоджуючись процесом. Вони беруть те, що їм у цей момент хочеться, і їдять тільки до тих пір, поки не наситяться.

4. ДОЗВОЛЬТЕ ІМ ВИБИРАТИ, ЧИМ ХАРЧУВАТИСЯ

Маленькі діти цікаві і майже інстинктивно вміють підбирати для себе відповідне меню - це довело дослідження, проведене ще в 1939 році. Групі дітей до трьох років давали повну свободу у виборі страв, пропонували 34 різних продукти: картопля, яловичину, курку, морква, злаки, банани, молоко. Діти могли їсти що завгодно, без будь-якого втручання з боку дорослих.

Результати експерименту вразили дослідників. Малюки зовсім не прагнули набрати собі побільше солодощів, їх приваблювали насамперед поживні і корисні продукти. В експериментах, які проводилися в період активного росту, діти воліли багаті білками продукти, а в періоди максимальної активності - їжу, насичену жирами і вуглеводами.

Діти, які перехворіли мононуклеозом, їли більше сирої яловичини, моркви і буряка. А один хлопець, який страждав від серйозного браку вітаміну D, сам почав пити риб'ячий жир, поки не вилікувався. Після закінчення експериментів один із лікарів заявив, що ці діти були найбільш здоровими з усіх, яких він коли-небудь бачив.

Нас обмежують лише наші власні думки. Ми звикли думати, що малюки нізащо не їстимуть то-то і те-то, але якщо ви будете дотримуватися цих порад, то зможете і самі перейти на більш здорову їжу, навчитися отримувати від їжі більше задоволення і своїм прикладом захопити дітей.