K chemu snyatsya belie zubi tolkovaniya vseh sonnikov

Бажання відбілити зуби зрозуміле, особливо враховуючи той факт, що в новому сезоні у тренді яскраві помади.

На прийом до професіонала не завжди вдається потрапити, а домашні набори для відбілювання не завжди ефективні. Що ж, щоб полегшити вам завдання, розповідаємо, як вибілювати зуби народними методами, інформує Ukr.Media.

Як відбілити зуби в домашніх умовах за допомогою соди

У народі соду називають природним відбілювачем. Вона міститься в різних кількостях майже у всіх зубних пастах. Сода усуває наліт і плями. Необхідно лише змішати трохи соди з водою, щоб вийшла консистенція пасти. Нанесіть суміш на зуби та залишіть на сім хвилин. Майте на увазі, що цей метод відбілювання зубів в домашніх умовах хоч і ефективний, але далеко не нешкідливий, так що застосовуйте його як можна рідше. 

Відбілювання зубів з натуральним оцтом

Яблучний оцет відмінно підходить для відбілювання зубів в домашніх умовах. Його ефективність безперечна, але захоплюватися методом не варто — проводьте процедуру не більше, ніж раз в місяць. Потрібно набрати 1 ложку яблучного оцту в рот і добре прополоскати порожнину рота. Потім потрібно оцет сплюнути та прополоскати рот теплою водою. До речі, це вбиває всі шкідливі бактерії в роті та позбавляє від нальоту на язиці. 

Використання бананової шкірки

Шкірка бананів — найбільш щадний спосіб відбілити зуби в домашніх умовах. Вона не шкодить ні емалі, ні яснам. Застосовувати метод потрібно 2-3 рази в тиждень — процедура займе не більше 5 хвилин. Для відбілювання зубів банановою шкіркою потрібно зняти з неї жовту плівку. Потім шкіркою потрібно натирати зуби протягом 5 хвилин. Після процедури прополощіть рот теплою водою.