z5rzFgwKrZNyg

Проект «Милосердя в тобі», заснований благодійним фондом Олександра Шевченка, Заслуженим лікарем України Ростиславом Валіхновським та депутатом міської ради від партії «УКРОП» Мстиславом Тарасом, зробив чергову добру справу.

Цього разу благодійники здійснили мрію 15-річного Романа Кіндрата із Черніїва, що поблизу Івано-Франківська. Обдарований юнак більше 5 років займається футболом. Грає у складі клубу «Ніка» і мріє колись виступати за іспанську «Барселону». Та здійснити цей задум Романові заважала вроджена вада.

«У мого сина - розщеплення верхньої губи твердого і м’якого піднебіння, в народі «заяча губа». Це не тільки зовнішній дефект, така вада заважала Романові дихати на повні груди. Ми вже зробили три операції, та потрібна була ще одна. Та я дуже боялась, що через усі проблеми, Романова мрія не здійсниться», - каже мама хлопчика Христина Кіндрат.

T2jPpPMUUfSes

Жінка випадково натрапила у інтернеті на сторінку проекту «Милосердя в тобі». І тут відгукнулись на її прохання.

«Роман дуже любить життя, любить футбол та мріє грати професійно. Але вроджена вада не дає йому повноцінно йти до мрії! Більше того, однолітки дивились на нього як на неповноцінного члена суспільства», - каже засновник проекту Мстислав Тарас.

За сприяння Олександра Шевченка, у клініці Ростислава Валіхновського сім’ї Кіндратів взялись допомагати найкращі хірурги України. Операція тривала більше 4 годин і завершилась успішно.

843USBiGrHuRS

«Щиро радіємо, коли нам вдається реалізувати благодійні проекти та допомогти пацієнтам на безоплатній основі. Ми подарували Роману не тільки нову зовнішність. Що найголовніше – він зможе дихати на повні груди», - повідомив Ростислав Валіхновський.

За сприяння благодійного фонду Олександра Шевченка, безкоштовну хірургічну допомогу уже отримали майже півтори десятки вояків АТО та двоє діток.

«Шкода, що наша медицина не може забезпечити українців повноцінною лікарською допомогою, особливо дітей. Адже вже чимало вад та хвороб піддаються усуненню чи лікуванню в дитинстві. Наш фонд щороку допомагає сотням українців в боротьбі з хворобами, але це не вихід! Потрібно змінювати систему та впроваджувати страхову медицину, аби люди дійсно отримували безкоштовне і якісне лікування»,- сказав народний депутат України Олександр Шевченко.