000x0 2 v05jkj erf5640nnnnnnnnnnnnnnnnnnwek kkkkh jkd gkkkk804

Депутат міської ради від партії «УКРОП» Сергій Гаєвський звернувся до міської влади з приводу незадовільних умов у КП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр». Мова йде про харчування породіль та відсутність у закладі гарячої води.

«Це неприпустимо, що молоді мами не мають повноцінного харчування у пологовому. Замість ситного сніданку жінкам видають чай та шматок хліба. Про м’ясо та овочі взагалі ніхто не згадує. Тому породіллі самі змушені купувати собі їжу. А ще у меню – дуже «корисний» для жінок гороховий суп та манна каша без молока, на воді. Хіба так мають харчуватись породіллі, яким потрібно набиратись сил?», – сказав Сергій Гаєвський.

56

Так, на харчування 1 породіллі у Івано-Франківському перинатальному центрі виділяють 19 гривень 25 копійок. У відповідь на депутатське звернення Сергія Гаєвського міська влада повідомила, що «цих коштів вистачає, аби забезпечити закупівлю продуктів на 1 людину в день на чотириразове харчування».

«19 гривень – це знущання над майбутніми мамами. Тим паче, у закладі немає елементарного – гарячої води. На наступній сесії ми ініціюватимемо створення депутатської комісії, яка б мала дослідити побутові проблеми перинатального. А також з’ясувати, яку саме суму потрібно виділяти для повноцінного харчування жінок. Адже це те, на чому ми не маємо права економити. Тим паче, що гроші в міському бюджеті є», – зазначив Сергій Гаєвський.