1510865473 1

Мікроби та бактерії – одні з головних ворогів здоров'я людини. В спортивному центрі просто неможливо не стикатися з цими мікроорганізмами.

Але є кілька секретів, які допоможуть убезпечити себе від їх дії, а отже – захистити себе від виникнення різних захворювань, інформує Радіо Максимум

У першу чергу лікарі рекомендують не торкатися обличчя при виконанні вправ. Багато застудних і вірусних захворювань починаються саме через брудні руки. Також краще приносити власний килимок для пілатесу або йоги, який ви повинні регулярно мити та просушувати.

Також можна сміливо брати з собою антибактеріальні спреї та серветки, якими можна обробляти обладнання перед заняттями. Завжди необхідно витирати панель тренажерів. Це допоможе позбутися бактерій і убезпечити себе.

Рукавички слід мити після кожного тренування та намагатися ними не торкатися до обличчя. Наукові тести показують, що стафілококові бактерії можуть бути в поліестері. Саме з цього матеріалу найчастіше роблять рукавички.

Перед тим як почати заняття на тренажері, покладіть на нього рушник. Для роздягальні придбайте легке взуття, наприклад, гумові капці. Варто пам'ятати, що в душах, саунах і гідромасажних ваннах створюється найбільш сприятлива атмосфера для різноманітних бактерій і грибків.

Якщо у вас є рани на шкірі, то їх потрібно постійно обробляти антибактеріальними засобами, а також накладати пластир або пов'язку перед відвідуванням тренажерного залу. Експерти наголошують на тому, що бактерії дуже легко потрапляють до рани разом із потом.

Не варто забувати й про те, що чужим рушником краще не користуватися. Це чи не найлегший спосіб отримати хвороботворні бактерії. Також слід ретельно мити руки в гарячій воді, особливо після тренування.

Після закінчення тренування потрібно зняти одяг і прийняти душ. До слова, одяг для занять потрібно прати після кожного заняття, адже він може накопичувати чимало бактерій.