119668165 341831533633640 4825014658531949833 n

Перше заняття проєкту «Юний Пікассо» відбулось на території ліцею №19.

Сюди прийшло чимало малечі разом з своїми батьками. Ініціаторами пленеру стали представники команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Віталій Мерінов і Христина Шукатка. На шедеври маленьких художників дивився і наш кореспондент.
На свіжому повітрі та з пастеллю в руках. Майже півсотні дітей стали учасниками першого безкоштовного заняття з малювання «Юний Пікассо». Цей захід ініціатива представників команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Віталія Мерінова та Христини Шукатки. Мета проєкту «Юний Пікассо» витягнути дітей з смартфонів. Олексій Бутін разом з своєю донечкою Вікторією на дитячий пленер  приїхали з мікрорайону Каскад. Чоловік каже таких заходів у місті бракує, де б дітки могли на свіжому повітрі просто зібратись і з користю провести час.

«Це найкраща альтернатива телефону. Бо справді, коли донька немає чим зайнятись, то сидить у смартфоні. Частіше б такі заходи відбувались. Донечка ще маленька, тож довелось трішки допомогти з малюнком», - розповідає Олексій.

Перше безкоштовне заняття з малювання відбулось на території ліцею №19. Надалі проєкт «Юний Пікассо» завітає до всіх дворів мікрорайону Майзлі. Депутат міської ради і представник команди «ЗА МАЙБУТНЄ Віталій Мерінов розповідає, разом з командою не сподівались, що одразу на перше занятті прийде стільки малечі.

«Радіємо з того, що змогли подарувати приємні емоції діткам. Раніше ми організовували подібні заходи, але це не було так масштабно. Ми підготували 25 мольбертів, але бажаючих малювати виявилось майже в двічі більше. Решті діток ми одразу підготували додаткові листки і вони змогли разом з всіма провести час на свіжому повітрі. Можливо саме завдяки цьому урокові в Івано-Франківську з’явиться новий митець, який зможе перевершити відомих художників», розповідає Віталій Мерінов.

Засновниця художньої студії «Крилаті мрії» Христина Шукатка додає пленером хотіли змотивувати діток і далі розвивати свої творчі здібності.

«Процес малювання на вулиці він просто фантастичний, ще і погода нам посприяла. Багато діток прийшли просто попробувати, тож батьки зможуть побачити наскільки малювання захопило їхню дитину і віддати на відповідний гурток», розповідає Христина Шукатка.