rue813ghgdc1fy000y100050506a6

"Група Сороса" поставила свою людину - першого заступника міністра економічного розвитку Максима Нефьодова керувати українською митницею.

Про це в ефірі телеканалу Newsone сказав співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

"Я хочу, щоб ми були пильними і просто стежили за фактами. Що ми знаємо про пана Нефедова? З 2006 по 2010 роки він працював у "кузні кадрів" Джорджа Сороса – компанії "Dragon Capital" – на посаді віце-президента. Хто не знає – ця компанія дала нам Гонтареву і Яресько, нею керує безпосередньо Сорос і вона реалізує його плани в Україні. Тепер їм вдалося зробити неймовірне – вони ставлять свою людину до нас на митницю. У 2015 році Нефьодов був призначений заступником міністра економічного розвитку Абромавічуса, який вийшов з тієї ж "соросівської бригади". Тобто, під виглядом нових облич нам повернули кадри, які ми вже виганяли… І ще – Нефедов бере участь в "марші рівності" – гей-парадах", – заявив Вадим Рабинович.

Політик упевнений, що Україна потрапила до "лап Сороса", і тепер починається активний наступ на країну, її землю.

"Група Сороса почала активні дії: продаж землі, яку активно підтримує пропрезидентська партія "Слуга народу", призначення його "пташенят" на митницю. Все це означає одне: наша країна потрапила в його лапи, починається наступ на Україну, її землю. І відбувається все це під егідою приходу до влади "молодих команд"! Але тільки все те, що ми чуємо від цих молодих обдарувань, межує з маренням. Посудіть самі: перенести столицю "в полі", побудувати державу в смартфоні, а представника Сороса – на митницю. Нагадаю, як раз на митниці за оцінками вітчизняних і зарубіжних експертів, ми втрачаємо 5 млрд на рік зчере тіньові схеми. Зате тепер ми будемо знати, куди підуть ці гроші!" – зауважив народний депутат.