Gettyg5ffff00gmfffages 5289928581

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович на брифінгу заявив, що тільки у "Опозиційної платформи - За життя" є мирний план врегулювання ситуації на Донбасі.

"На сьогоднішній день ми єдино кращі, тому що ми можемо. А можемо ми 2 речі – мирний план, його немає ні в одного не те що політичного лідера, ні в однієї партії", - сказав Рабінович.

Він також зазначив, що рейтинг "Опозиційної платформи - За життя" намагаються знищити, оскільки партія відстоює питання миру.

"В черговий раз події розвиваються за тим же сценарієм. Як тільки вони бачать, що з'являється партія, яка несе мир, яка не боїться сказати своїм виборцям правду, з'являються клони, різні операції по знищенню нашого рейтингу. Як це не вдавалося їм раніше, так не вдасться і зараз", - додав він.

 

"Ми відкриті для співпраці абсолютно з усіма. Я вважаю, що якщо ми не зшиємо країну, не припинимо нацьковування одного на іншого, якщо не повернемося до ситуації, коли ми спокійно їздили зі Львова до Харкова, з Рівного до Одеси, скажіть, що змінилося у нас всіх? На потребу трьох гаманців почали нас всіх стравлювати. Війна хороша для тих, хто на ній наживається", - резюмував він.