000pkk99nc31 as

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович підтримує рішення Конституційного суду про визнання конституційним Указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради.

Про це депутат заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Так, я підтримую рішення КСУ, хоча вважаю його неправильним, незаконним, але мені так хочеться, щоб пішла ця Рада з Парубіями, з цими гімнами, які не зрозуміло хто співає, ті, хто обкрадають країну, з піснями. Я хочу заспівати оду цій... якби міг співати, я б їй оду заспівав, я хочу два слова – перед похоронами цієї Ради нагадати вам. Прийшли до цієї Ради молоді, такі амбітні люди, 5 фракцій країни, 5 взяли на себе відповідальність за історію і розвиток нашої країни. Вони сказали про це, взялися за руки – БПП, "Народний фронт", Юлія Тимошенко, "Самопоміч" і Ляшко", – сказав Рабінович.

Потім, нагадав він, ці п'ять партій створили коаліцію.

"От 5 партій створили сильну європейську коаліцію, і стало зрозуміло, що ми будемо жити в розвинутому європейському комунізмі. Усі взялися за руки, після цього, я хочу нагадати вам, півроку шість разів на день співали пісню. Всі вставали, співали, сідали, співали. Україну вони любили так, що їх просто розривало на частини від любові. Потім настав період Савченко, два роки ми звільняли Надію Савченко. Якщо ви пам'ятаєте флешмоби "Наша Надія", тримаємося за руки до Вашингтона, приїде Надія – все стане як буде. Приїхала Надія – посадили її в тюрму, посадили у в'язницю свою Надію. Ну скажіть, це що, це взагалі шляхи шизофреніків чи цієї Верховної Ради? Скажіть, жодного закону, потрібного для нашої країни, не було, були балачки", – додав Рабінович.