rabi

Народний депутат, засновник партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна" прокоментував приєднання голови Соціалістичної партії України Іллі Киви до партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Що стосується Киви – ну це взагалі зрозуміло, ми спочатку говорили одну важливу річ, в тому числі і на вашому каналі, що основа всього для встановлення миру в нашій країні – треба зшивати країну. Кива – людина, яка воювала, і ми цим самим символічно говоримо про наступне: ми не повинні засуджувати не дай бог людей, яких батьківщина – ось вони солдати – закликала воювати. Вони не політики. Дуже часто політики втягують людей в несправедливі війни, але солдати тут при чому? Вони солдати, у них була ідеологія", – сказав Рабінович.

Він нагадав, що Кива пройшов війну, "перебував в різко іншому таборі". "А сьогодні, протягуючи такий патріотичний місток, він говорить про те, що сьогодні він бачить, що наша партія дійсно може принести реальний мир. Це людина з інших окопів, і дуже важливо, що ми почали це поєднувати. Я вам ще скажу більше секретну річ: якби нам вдалося, таке вийшло у мене, я займаюся звільненням там одного нашого – не буду навіть говорити прізвища, щоб не наврочити, - привезти я хочу цю людину, звільнити з в'язниці, він ще більш ….., я буду його просити про те ж саме. Ви знаєте, от давайте просто вдумаймося в одну просту річ, нам весь час говорять, я отримав дуже багато листів, "як це він з того табору", я питаю, з якого табору? Ну і що, будемо все життя воювати?" – зазначив Рабінович.