h88u96301fxfffxo0

Опозиція об'єдналася перед парламентськими виборами заради досягнення миру в Україні та виправлення важкої ситуації в країні.

Про це під час Всеукраїнського об'єднавчого з'їзду "Опозиційної платформи - За життя" заявив її засновник Вадим Рабінович.

"Дорогі друзі. Я хочу, щоб всі запам'ятали цей день. Саме сьогодні ми починаємо свій переможний похід в парламент України. Похід не для себе, похід для того, щоб виправити ту ситуацію, яка сьогодні в нашій країні. Похід, щоб принести мир. Я хочу сказати: нас весь час лякають – хто проти нас. Так от, не думайте, хто проти нас, думайте, хто з нами – ви з нами. Ви, мільйони людей, українців, з нами. І буквально чотири речі я хочу сказати і для вас, і для тих мільйонів українців, які бачать нас на екрані: ми об'єдналися заради миру. Ми зупинимо тарифний геноцид. Ми встановимо мир на Донбасі. І останнє: з нами мільйони українців. Перемога буде за нами! Спасибі вам", - заявив Рабінович.

Нагадаємо, сьогодні відбувся Всеукраїнський об'єднавчий з'їзд "Опозиційної платформи - За життя", на якому була представлена перша десятка в партійному списку до виборів у Верховну Раду.