b020 0 40040 b055d0111200u06cccjj31410301180231680 n

Будівельна компанія з Івано-Франківська “M Group Development” перемогла у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп”.

Компанія “M Group Development” отримала сертифікат переможця у двох номінаціях від премії “Український будівельний олімп” – “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, а також “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла” за масштабне будівництво в прикарпатському регіоні і в польському місті Жешув, пише МІСТО.

Щорічно професійна премія “Український будівельний олімп” обирає найкращі компанії-забудовники, які зробили значний внесок у розвиток галузі, ввели в експлуатації великі будівельні об’єкти, а також ті, що використовують новітні та інноваційні технології будівництва.

Нещодавно експертна рада премії почала розглядати документи компаній-номінантів. З-поміж найуспішніших компаній обиралися найкращі. При відборі враховувалась публічна інформація про діяльність девелоперської компанії, експертна оцінка галузевих фахівців, а також відомості з професійних асоціацій.

Детальніше у відео: