42dXORjDuD0

Радник МВС Антон Геращенко працює над законопроектом щодо відповідальності за невиконання рішення РНБО про блокування російських сайтів, і коли він буде готовим народні депутати внесуть законодавчі зміни оперативно.

Про це розповів речник МВС Артем Шевченко у ефірі одного з українських телеканалів, інформує 24tv.ua.

За його словами, в Україні налічується 5 тисяч провайдерів, відтак неможливо дуже швидко виконати рішення РНБО.

"І потроху провайдери приймають ті чи інші рішення. Сподіваємося, що всі провайдери будуть сумлінними та законослухняними. МВС обов'язково долучається до реалізації цього рішення РНБО, зокрема через такий підрозділ, як Департамент кіберполіції Національної поліції України: там є професійні люди, яких також буде задіяно до виконання цього рішення РНБО", – зауважив він.

Також речник МВС вважає, що слід вносити зміни до законодавства, якщо говорити про відповідальність за невиконання рішення РНБО.

Мова йде про законодавство, якщо воно буде передбачати відповідальність за невиконання цього рішення, то воно буде. Щоб говорити взагалі про таку відповідальність, треба внести певні законодавчі зміни, можливо їх внесуть досить оперативно. Я знаю, що депутат Геращенко працює над певним законопроектом щодо цього,
– підкреслив Шевченко.