1gymkon058173

173 вантажівки "путінського гумконвою" в’їхали на територію України і вже дісталися Луганська та Донецька.

Представники "Червоного Хреста" в оформленні вантажу участі не брали, а українські прикордонники змогли лише візуально оглянути колону. Їм показали лише кілька автомобілів, в яких були харчі та будматеріали.

 

Про таке "5 каналу" повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

 

"З порушенням норм міжнародного і національного права, російська сторона сьогодні вранці, з порушенням встановленого порядку, здійснила пропуск так званого 13 "гуманітарного вантажу". Оскільки процедура оформлення була порушена, українська прикордонна митна група здійснювала лише візуальне спостереження за проходженням транспортних засобів.

 

Представники міжнародного комітету Червоного хреста участь в оформленні даного вантажу також не брали. Загалом через російські пункти пропуску Донецьк та Матвеєв-Курган прослідувало 173 транспортні засоби. Те, що вдалося оглянути, ми спостерігали продукти харчування, будівельні та паливно-мастильні матеріали. Оформлення розпочалося російською стороною в односторонньому порядку сьогодні рано-вранці і на даний момент всі автомобілі заїхали на терориторію України", - розповів він.