61 main0000000000000009

Напередодні жителів селища Сартана розбудили вибухи "Градів" і мінометних снарядів.

Звуки долинали і до самого Маріуполя. Від несподіваного артобстрілу багато людей не встигли сховатися.

 

"Почало бабахати, бах - бах, вікна почали летіти, уламки. Ось я тут спала, дід там спав, поки вийшли туди, перестала стріляти", - розповіла Олександра Зурнаджи, мешканка Сартани.

 

"Прокинулися, навіть не встигли нікуди щось вибігти, чисто лежали на підлозі, якщо не лежали, то напевно все", - каже мешканка Сартани Людмила.

 

Терористи обстріляли декілька вулиць селища. Снаряди і осколки від мінометів і "Градів" пошкодили 18 будинків.

 

"Прокинулася від того, що на мене все летить підскочила, а тут ліжко стояла, це ліжко перегородила мені диван. У темряві бігти в льох", - розповідає  постраждала Надія.

 

Після Обстрілу житлового масиву, російські бойовики відкрили вогонь по українських прикордонниках. Терористи сконцентрували свої сили в районі сіл ЗІнченкове, Саханка та Жовтневе. Саме звідти й атакували територію, підконтрольну українським військовим.

 

"Тут Градом як вдарило у вони вскочили у цю ямку, вона для одного Чоловіка розрахована, туди заскочили два, бо не встигли заскочити в бліндажі. Прицільно, тут був корегувальник, суто по нашій місцевості, били", - каже український військовослужбовець з позивним "Мікс".

 

На щастя, ніхто з наших військових не постраждав. Від снаряда терористів загинув службовий собака. "Град" повністю знищив три машини наших бійців.

 

"Ми хотіли її вчора забрати, але вона пізно приїхала і ми просто не поїхали за нею. Машина не страшно, головне, що водій у мене на посту живий і здоровий, а машина це залізо", - каже Прикордонник "Рибак".

 

Дісталось і волонтерам. Вони привезли гуманітарну допомогу прикордонникам і місцевим жителям.

 

"Уламками зачепило, побило вікна, трохи так, їхати далі треба, намагаємося вийти з положення", - запевнє волонтер Анатолій Гудименок.

 

"Вантаж тут, все ціле залишилося, один уламок потрапив в посилку, все нормально, можемо далі їхати", -каже  волонтер Оксана Гудименко.

 

Обстановка на підступах до Маріуполя залишається напруженою. Минулої доби наші позиції атакували не менше десятка разів. Це - Приовражне, Гнутове, Миколаївка та Мирне. Бойовики застосували "Гради" і міномети, повідомляють Подробности