vladymyr zelenskyj 500495 mJhdc0qc 1024x682

Президент Володимир Зеленський звільнив низку керівників облдержадміністрацій та посадовців СБУ, відповідні укази оприлюднені на сайті АП.

Президент України Володимир Зеленський підписав укази про звільнення 15-и губернаторів, двох заступників голови Служби безпеки та шістьох начальників обласних управлінь відомства. Відповідні укази оприлюднені у вівторок, 11 червня, пише Deutsche Welle.

Зеленський звільнив заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського та ще шістьох начальників обласних управлінь відомства в Одеській, Львівській, Волинської, Вінницькій, Закарпатській та Чернівецькій областях. Як заявлено на сторінці команди Зеленського у Facebook, йдеться про звільнення "в областях, де було зафіксовано багато явищ, пов'язаних з контрабандою". Крім того, Зеленський "увільнив від тимчасового виконання обов'язків" голову служби зовнішньої розвідки.

Крім того, президент підписав укази про звільнення або відсторонення 15-и голів обласних державних адміністрацій. Звільнені керівники Чернігівської, Хмельницької, Тернопільської, Сумської, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської ОДА. Очільників облдержадміністрації Херсонщини, Полтавщини та Одещини відсторонені від тимчасового виконання обов'язків.

Заступники звільнених керівників тимчасово виконуватимуть обов'язки голів ОДА.