s65fgfdffdfd40444h4hhh

Народний депутат, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович упевнений, що якщо в Україні не буде миру – в країні не буде абсолютно нічого.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Що б вам не розповідали, про яке життя, але якщо не буде в країні миру, в країні не буде абсолютно нічого. Тому що жодна інвестиція не прийде, молодь буде тікати, перспективи немає. Тобто мир – це для нас просто питання виживання. І тут неважливо, хто в якій партії. Я готовий підтримувати Зеленського (президент України Володимир Зеленський, – ред.) з питання миру на шкоду всім партійним інтересам, до абсолютного, куди він хоче. Тільки давайте до миру йти", – зазначив Рабінович.

Він також згадав заяву секретаря Ради національної безпеки й оборони Олександра Данилюка. "Сьогодні знову заява Данилюка: "Не буде руху в "нормандському форматі", ми будемо знову думати", знову кудись поїдемо, розширимо за рахунок Великої Британії, Америки. Нам не потрібні ні Великі Британії, ні Америки, ні Швеції – нам потрібен мир, нам треба робити кроки до миру", – додав Рабінович.