63682 1 900x600

На думку Вадима Рабіновича, президенту Володимиру Зеленському зовсім не обов'язково проводити референдум з питання миру, адже те, що українці обрали його главою держави, вже говорить про те, що всі в країні хочуть припинення війни.

«Я хочу бачити, що все, що сказав на своїх передвиборних зборах пан Зеленський, буде виконуватися. Але я хочу пояснити, що у нас в країні немає закону про референдум. Ось якби команда президента прийшла в Раду і наполягла на прийнятті такого закону, це було б правильно», - зазначив політик.

Парламентарій також наголосив: те, що Зеленський називає «інформаційним референдумом», на ділі є соціологічним опитуванням.

«Інформаційного референдуму не існує. Просто дізнатися думку людей? Тоді це соціологічне опитування. А референдум - це дорогий серйозний захід, і якщо він не несе наслідків, то це просто викинуті гроші», - пояснив народний депутат.

Вадим Рабінович вважає, що про своє бажання миру українці вже повідомили, проголосувавши за Зеленського.

«Щоб дізнатися, чи хоче народ миру, вам не треба проводити референдуми, пан Зеленський. Вам достатньо подивитися на свій результат на виборах. Це і є референдум за мир в країні, встановлення нормальних відносин з усіма країнами. Переважна більшість населення вимагає миру, відновлення відносин з країнами СНД», - констатував політик.