0 60001010413 672014746592152 7191278225769627648 n

Підготовлена партією «Опозиційна платформа - За життя» пенсійна програма стане основою для відродження України.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат і глава вищезгаданої політсили Вадим Рабинович.

«Мене найбільше в нинішньому державному устрої України дивує і вбиває ситуація з пенсіонерами. Можу пояснити, чому: ви не можете побудувати нормальну, країну, що розвивається, якщо вам нема чого сказати нашим дітям. Адже що ми можемо зараз сказати нашим дітям, онукам? Працюй чесно, як я, - і до старості будеш жебрак, як я ... Хіба це нормально? Тому основою відродження будь-якої країни має бути пенсійна програма. Ми в нашій партії приділяємо цьому найбільшу увагу. Якщо влада перестане красти, то збільшити пенсії в Україні - цілком реально», - підкреслив парламентарій.

Як приклад він навів сусідню з Україною Польщею, яка, володіючи навіть гіршим «стартовим набором», змогла побудувати економіку і забезпечила пенсіонерам гідні виплати.

«Наша сусідня країна - Польща. Там немає нічого такого, чого немає у нас. Більш того - у багатьох аспектах там ситуація набагато гірша. Це стосується і природних ресурсів, і людського потенціалу. Ви знаєте, яка пенсія в Польщі? Мінімальна - 460 доларів. При цьому всі пенсіонери мають право на безкоштовний проїзд, знижки на медичне обслуговування і багато іншого», - сказав політик.

На його переконання, єдине, що стоїть між нинішньою - злиденною - і процвітаючою України - ненаситна жадоба політиків і чиновників чинної влади.

«Що таке з нашою країною відбулося, що у нас тільки мріють про ту пенсії, яка існує в Білорусі? Хіба у нас був якийсь природний катаклізм? Ні! Банда грабіжників при владі протягом десятків років розкрадає те, що повинно йти в руки людям! Влада дає нам європейські тарифи, жебрацькі зарплати, вбиває всі можливості виживати. Ми просто зобов'язані припинити це на парламентських виборах!» - підсумував Вадим Рабінович.