60339155 595223867621879 1760975692742262784 n

Питання дати інавгурації новообраного Президента України - це спосіб чергової гри, яка перетворюється в відверту клоунаду.

Дурні, які чіпляються за владу, продовжують обманювати людей, прекрасно розуміючи - від того, в який день вона пройде, нічого не зміниться.

Таку думку висловив народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в кулуарах Верховної Ради.

«В Україні спостерігається дивна тенденція - весь час дурити народ. Що в країні може поміняти дата інавгурації президента - будь то 19-е, 20-е або 21-е число? Та нічого! І те, що Зеленський хоче провести церемонію 19 числа, щоб Київ не зупинився в пробках, - теж смішна мотивація. Тому всі прекрасно розуміють: ці «старі» дурні просто-напросто чіпляються за владу, хочуть продовжити своє перебування в ній на тиждень-другий, щоб вкрасти те, що ще не встигли. А нові - не знають, що з усім цим робити і кого на які посади призначати. Ось і морочать голову і один одному, і нам», - вважає народний депутат.

«Насправді ж треба думати зовсім про інше - про економіку, про світ. Зеленський обіцяв нам мир, і я хочу побачити цей мир, кроки до миру! А я поки чую, що «продовжимо до переможного кінця». Зеленський обіцяв, що ми відновимо Донбас, і все там буде спокійно. А я знову чую заяви про те, що «ми будемо продовжувати воювати». Ось які питання мене хвилюють. До того ж, не інавгурація врятує країну - її врятують розумні рішення нового президента. Але я таких поки не бачу. Я бачу, що як і раніше сидить злодій на злодієві і злодієм поганяє! А ця інавгурація ... та нікуди вона від них не дінеться - інавгурують їх!»- упевнений Вадим Рабінович.

У будь-якому випадку парламентарій радить не звертати уваги на всі перипетії, і як можна швидше закрити це питання.

«Ця влада, хоче вона того чи ні, все одно піде. Нам треба не звертати на все це увагу, а повернутися до питань, які дійсно важливі для країни. Через розмови про інавгурацію ніхто не піднімає питань економічних, соціальних.

Наприклад, хтось говорить про те, що в платіжках у людей суми виявляться ще на 300 гривень більше? Ні! Ось чим треба займатися і новому президенту, і поки ще чинній Раді! Тому давайте якомога швидше легітимізуємо новообраного президента і нехай починає працювати! Особисто я буду голосувати за будь-яку дату - та хоч за «вчора»!»- запевнив глава «Опозиційною платформи - За життя».

Прокоментував Вадим Рабінович і можливість розпуск парламенту.

«Я ненавиджу цю Раду, оскільки вважаю її антинародною. У неї немає права далі працювати - вона не приносить користь своїй країні і народу. З іншого боку у Зеленського підстав для її розпуску теж немає. І для нового президента починати з незаконного розпуску Ради - це теж не дуже хороший старт. А якщо сказати по-людськи, від душі: так нехай розпускає - чим швидше, тим краще!» - вважає народний депутат.

На питання, чи є шанс новим партіям зайти у Верховну Раду, Вадим Рабінович запропонував дочекатися осені.

«Зараз всі думають, що вони пройдуть. Але закінчаться вибори і ми всі побачимо. Зараз всі проходять своїм язиком - вже «до Берліна дійшли». Одне скажу точно: наша партія «Опозиційна платформа - За життя» до виборів готова. Хочете провести вибори через два місяці - давайте через два, через три - значить через три, хочете завтра - давайте завтра. Це не має значення! Вибори - це те, що вже сформувалося в головах людей. Я як людина, що активно займається передвиборчою кампанією, можу точно сказати: що б люди не думали, щоб не говорили, а у них є чітке розуміння того, за кого будуть голосувати. І це розуміння вже не зламається!», - резюмував Вадим Рабінович.