60031805 413775072511565 3118142546044256256 n

Петро Порошенко та екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева повинні відповісти за націоналізацію «ПриватБанку».

Про це народний депутат України і голова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович заявив в ефірі телеканалу NewsOne.

«Я вважаю, що і Порошенко, і Гонтарева повинні відповісти за націоналізацію« ПриватБанку» своїм капіталом», - підкреслив народний депутат.

Глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» зазначив, що те, як Валерія Гонтарєва відноситься до своєї країни, видно по її відношенню до допитів.

«Гонтарева відмовляється приїжджати на допити і каже, що якщо правоохоронцям потрібно з нею поговорити, то вони можуть приїхати в Лондон. І це той патріот України, яка говорила, що завжди буде з країною», - резюмував Вадим Рабінович.

Нагадаємо, раніше глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» повідомляв, що мільйони українців змушені їхати на заробітки за кордон через те, що влада довела економіку до катастрофічного стану. Політик зазначив, що навіть в самому МВФ визнають, що трудова міграція зросла в результаті розчарування в економічному становищі.