vadim rabinovich 640x394

Відразу після парламентських виборів в Україні може бути істотно знижена ціна на газ.

Таку заяву в ефірі телеканалу NewsOne зробив народний депутат і глава політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович.

«Через три години після виборів в парламент ми зможемо істотно знизити ціну на газ. Перший візит буде якраз для підписання договору, за яким у нас буде нормальна ціна на газ. Ми сьогодні вже налагоджуємо зв'язки. У нас ще буде багато зустрічей і на сході, і на заході України. Ми сьогодні вже робимо все, щоб після виборів в парламент відновити все те, що нинішня влада зруйнувала за останні роки», - зазначив парламентарій.

Він також додав, що зараз є всі можливості, щоб знизити ціну на газ мінімум на 130 доларів за тисячу кубів, проте в цьому не зацікавлена ​​нинішня влада, оскільки, за словами нардепа, саме на цьому вона і заробляє.

«Чому російський газ по 250 доларів - це не патріотично, а той же російський газ по 380 доларів - патріотично? Тому що патріоти не нажили свої 130 доларів, так? У нас закінчується договір щодо транзиту, і наша труба стає металобрухтом. А це одна з основ нашого процвітання», - вважає політик.

На думку глави «Опозиційною платформи - За життя», абсолютно некоректно заявляти, що українці повинні платити такі ж тарифи, що й європейці, оскільки заробляють вони набагато менше.

«Нинішні тарифи - це знищення нашого народу. Такого просто не може бути. Але той же міністр Андрій Рева розповідав, що ми платимо не більше, ніж європейці. Але як взагалі можна таке нести? Сьогодні нормальна пенсія в Європі становить тисячу євро, при цьому вона не найбільша. І вони платять стільки ж, скільки і ми. А нам розповідають, що це досягнення!» - підсумував Вадим Рабінович.