phone ruka

Послуга стане платною, але не дорогою – чисто символічна сума, яка буде посильною для всіх.

Від сьогодні в Україні запускається нова послуга від мобільних операторів – зміна оператора і збереження при цьому номеру. Це стане можливим завдяки послузі з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit), пише видання Сегодня.ua.

Оператори обіцяли, що послуга буде платною, але не дорогою – чисто символічна сума. Щоб змінити оператора, українцям потрібно:

- прийти в офіційне відділення, магазин того оператора, на який ви хочете перенести свій номер, і подати заявку. До речі, заявку також можна подати і через інтернет.

- в заявці необхідно буде вказати свої паспортні дані, бажаний час перенесення номера й обрати той тарифний план, який вам підходить.

- заявку розглядатимуть протягом 8 робочих годин, після чого відправлять її в центральний офіс.

- якщо заявка схвалена, новий оператор інформує про це абонента, видає нову сім-карту і починає обслуговувати його в своїй мережі.

Номер буде завжди активним, а для людей, які зателефонують після зміни оператора з вашим номером, буде звучати повідомлення про те, що ви перейшли на іншого оператора, тому плутанини виникнути не повинно.