580B3B0B 9627 4D54 8FC2 CEEB8DF59BB0 w1023 r1 s

Оренду стадіону «Олімпійський» доведеться оплатити з бюджетних коштів, якщо організацією змістовної частини дебатів займатиметься Суспільний мовник.

Про такий варіант розвитку подій повідомила голова правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, інформує Громадське.

Айвазовська зазначила, якщо кандидати хочуть «об'єднувати країну», то їм доведеться або йти як на офіційні дебати на Суспільному, так і на стадіон. Якщо вони оберуть такий варіант, то оренду стадіону мають оплатити зі свого виборчого фонду повірну.

Другий варіант — це віддати змістовну частину організації дебатів Суспільному та оплатити оренду стадіону з бюджетних грошей.

Громадське звернулося до керівництва спорткомплексу, аби дізнатися, скільки платникам податків коштуватиме ймовірна оренда стадіону.

Представниця ОПОРИ також зазначила, що для Зеленського зручнішим є формат феєричного шоу, а для Порошенка — «традиційний майданчик».

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко погодився на озвучені Володимиром Зеленським умови проведення дебатів, зазначивши, що готовий дебатувати на 70-тисячному стадіоні «Олімпійський».