54419807 1148463525323470 4187369633566687232 n

Влада дасть українцям один-два місяці подачки у вигляді монетизації субсидій, а потім буде "відбивати" витрачене на людей.

А вже після виборів і зовсім забере в українців все назад, і зробить це за рахунок цін, інфляції і всього іншого. Таким чином можна говорити про те, що монетизація субсидій вилилася в прямий підкуп виборців.

Таку думку висловив народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Політик знову і знову закликає українців не вірити обіцянкам тих, хто десятки років перебуває у владі і безсоромно обкрадає свою країну і народ.

"Я завжди наводжу простий приклад: ви наймаєте будівельників для того, щоб зробити ремонт в квартирі. Домовилися, а вони замість ремонту все винесли, зняли батареї, обдерли шпалери. І що, через місяць ви їм знову довірите робити ремонт у вашій квартирі? Ні! Так чому це правило не діє в масштабах країни? Чому ви всі ці двадцять з гаком років довіряєте ремонтувати свою країну одним і тим же негідникам?! " - обурився Вадим Рабинович, і закликав українців більше не вірити тому, "хто обкрадав вас вісімдесят разів!"