105663263 in 976 date nc

З’явилися результати нового опитування, проведеного серед українців. Так, стало відомо, яка кількість людей вірить у те, що вибори в Україні пройдуть чесно.

Київський міжнародний інститут соціології, Центр Разумкова і Соціологічна група "Рейтинг" провели нове опитування серед українців. Останні повинні були відповісти, чи очікують українці на фальсифікацію на президентських виборах, пише Стопкор.

Більшість, а це 83% опитаних, відповіла "так". Всього 6% респондентів вірять, що вибори пройдуть чесно. За словами експертів, кількість людей, які не вірять в фальсифікації на виборах, за місяць зросла.

"У порівнянні з опитуванням місячної давності виросла кількість тих, хто не вірить в фальсифікації (на 1%), і зменшилася частка опитаних, які впевнені у фальсифікаціях (на 5%)", – зазначили соціологи.

Крім того, 42% опитаних обрали відповідь "так, будуть значні фальсифікації", ще 41% респондентів вважає, що "будуть незначні фальсифікації". 11% опитаних заявили, що не визначилися з відповіддю.

До слова, опитування проходило в період з 5 до 14 березня. У ньому взяли участь 15 тисяч повнолітніх українців. Нагадаємо, президентські вибори в Україні пройдуть 31 березня.