d9665ffe548392b7484fa486595e3bbf

Вибори 2019 - найжорсткіша і найдорожча кампанія за всю історію незалежної України.

Таку заяву в прямому ефірі на телеканалі NewsOne зробив Ростислав Дубовий, керівник Луганської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя».

«Діючій владі невигідні опозиційні сили, які зможуть контролювати виборчий процес. Всупереч діям влади, необхідно максимально використовувати свої квоти у виборчих комісіях. У комісіях повинні працювати представники кандидатів, а за процесом голосування повинні стежити спостерігачі. Ці люди - найнадійніший захист результатів голосування», - запевнив він.

Також політик підкреслив, що в Україні багато талановитих, освічених людей, які знають, що потрібно робити для виведення України з глибокої кризи, «але замість цього нам пропонують проголосувати за людей, які провалили реформи в державі».

«Творці «економічного дива», так звані єврореформатори перетворили Україну на сировинний придаток Європи. Кандидат в президенти Володимир Зеленський представив членів своєї команди - опальних екс-міністра фінансів Данилюка і екс-міністра економіки Абромавічуса, які з тріском провалили реформи в Україні, а також висловив свою підтримку незаконно і. о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, яка вбила вітчизняну медицину і зробила її повністю платною всупереч Конституції України. Нехай претенденти на пост глави держави проїдуться по регіонах і переконаються в тому, що у нас багато своїх освічених, талановитих людей, які знають як вивести країну з тієї кризи, в який нас завела чинна влада зі своїми іноземними «заробітчанами», - обурився політик.

Ростислав Дубовий також підкреслив, що кандидати в президенти Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Гриценко мають схожі виборчі програми.

«Вони «топлять» за продовження співпраці з МВФ, а це значить ціна на газ для населення з 1 травня зросте до 9852 грн., А з 1 січня 2020 року - до 12314 гривень, як обіцялося раніше. Ці кандидати збираються і далі виконувати команди Заходу, замість того, щоб зупинити соціальний геноцид над українцями», - заявив керівник Луганської регіональної організації політичної партії« Опозиційна платформа - За життя».

Дубовий впевнений, що більшість громадян України хочуть бачити при владі політичні сили, які вирішують їхні нагальні питання.

«Ближче до народу сьогодні кандидат в президенти Юрій Бойко. За даними соціологічних досліджень його рейтинг росте, так як люди вже втомилися від популізму і хочуть при владі бачити досвідчених політиків. «Опозиційна платформа - За життя» розробила ряд нормативно-правових актів, які вирішать нагальні проблеми людей і після перемоги на виборах вони будуть втілені в життя», - резюмував Ростислав Дубовий.