55576168 2129217240526043 4563545125870895104 n

Кандидат у президенти України Олександр Шевченко вкотре завітав на Львівщину.

Зокрема, у місто Новий Розділ. Тут він відвідав місцеву лікарню і провів зустріч із педагогами Новороздільського політехнічного коледжу. Заклад готує фахівців із маркетингу, комп'ютерної інженерії, електроенергетики, електротехніки та комп'ютерної інженерії, автомобільного транспорту. На сьогодні тут здобувають освіту більше як 300 студентів.

"З наших випускників більше 10% після завершення навчання виїжджають за кордон. Це критична цифра. Держава повинна мотивувати фахівців, надавати робочі місця, соціальні пільги. Робити усе, щоб молоді спеціалісти залишались тут. Адже їх так потребує нині країна",- сказав директор закладу Іван Дидишин.

Послухати Олександра Шевченка прийшли і мешканці Нового Роздолу. Кандидат у президенти певен: шлях до заможної та успішної країни маємо прокласти ми самі.

" Не треба думати, що замість нас хтось прийде і збудує країну. Ми нікому не потрібні. Якщо ми самі не почнемо думати, аналізувати, обирати свідомо, нічого не матимемо. Президент сьогодні узурпував всю владу в країні. У парламенті - його більшість. Правоохоронна та судова системи працюють виключно на його захист, а не на захист громадян країни. Я дуже хочу, щоб 31 березня ми з вами зламали цю систему. І нарешті почали в своїй країні жити, а не виживати",- звернувся до присутніх Олександр Шевченко.

На необхідності повного перезавантаження влади наголосив і голова партії "УКРОП" Тарас Батенко.

"Влада догосподарювалася до того стану, що їй не довіряють. Антирейтинг президента - понад 50 %.Можна бути хорошим оратором, як Порошенко. Говорить він начебто правильні речі. А робить зовсім інше: грабує свій народ. Я сподіваюсь, більше країна його не обере. Повірте, що би влада не казала, альтернатива є", - сказав Тарас Батенко.