putin timoshenko

Кандидат на посаду президента України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко запевнила, що в разі її перемоги на виборах вона має намір провести зустріч з главою країни-агресора Володимиром Путіним.

Про це політик заявила в інтерв'ю журналістці Соні Кошкіній. В тому числі, Тимошенко переконана, що така зустріч можлива в Будапештському форматі (Росія, Україна, США і Великобританія), пише Бізнес UA.

«У такому форматі відбудеться розмова, і я вам гарантую, що ця розмова буде результативним, і результатом буде мир в Україні», - сказала вона. Також Тимошенко пообіцяла, що зустріч з господарем Кремля «обов'язково буде».

Раніше відомий український письменник Юрій Винничук спрогнозував, що, якщо Тимошенко все-таки отримає перемогу на президентських виборах, в нашій країні насправді закінчиться війна, однак лише тому, що Україна відмовиться від всіх претензій на незаконно анексувала Крим. «Вона подарує Путіну Крим, а той виведе свої війська з Донбасу, так як він Росії не потрібен», - впевнений письменник.