0000 000555

Кандидат у президенти від УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко зобов’язався гарантувати свободу слова в Україні та захищати права журналістів, а також боротися з безкарністю за атаки на медіа.

Про підтримку відповідної Декларації на захист свободи слова, яку розробила Національна спілка журналістів України, він заявив у ефірі політичного ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Хочу наголосити, що без свободи слова й самовираження неможливий прогрес у державі, а тому робота журналістів сьогодні є важливою для становлення України», – підкреслив він.

ffffff

Зазначимо, що Декларацію на захист свободи слова Національна спілка журналістів України розробила спільно з експертами Міжнародної федерації журналістів.

Документ передбачає, що претенденти на найвищу посаду в державі добровільно зобов’язуються поважати свободу слова й самовираження, не чинити тиск на журналістів і ЗМІ, не використовувати силові органи для переслідування медійників, публічно звітувати про розслідування правопорушень проти працівників ЗМІ.

Наразі Декларацію підписали ще 10 кандидатів у президенти.