58d72f72821f58a7c3d989dd3734a913 756x425 640x394

Народний депутат від УКРОПу, учасник президентських праймеріз Олександр Шевченко закликав президента Петра Порошенка та фракцію «Блок Петра Порошенка» не саботувати ухвалення законопроекту про заборону так званого «руского міра» в Україні.

Про це укропівець заявив в ефірі у соціальній мережі Facebook.

«Пане Порошенко, я вимагаю від вас і вашої фракції припинити саботаж і підтримати законопроект, який дасть Україні можливість наблизити перемогу над російським окупантом. Схаменіться та зупиніться у своїх колаборантських діях. Годі знущатися над українцями», – підкреслив Олександр Шевченко.

Йдеться про законопроект № 9139 «Про внесення змін до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (щодо засудження та заборони «російського світу» («руского міра») в Україні)». Документ зареєстрували у Верховній Раді народні депутати від УКРОПу. Минулого пленарного тижня парламент відмовився включати до порядку відповідну ініціативу.

«Прийняття цього законопроекту дасть змогу пришвидшити нашу перемогу й поставити на місце наших ворогів», – наголосив нардеп. 

За його словами, голосування за включення документа до порядку денного парламенту провалила фракція БПП за вказівкою президента.

«Схоже, ви й ваші поплічники з острахом думаєте про бізнесові та комерційні наслідки й незручності з вашими та Медведчуковими партнерами з Росії», – зауважив Олександр Шевченко.

Наголосимо, в УКРОПі вважають, що ухвалення законопроекту зменшить вплив Російської Федерації на внутрішню політику України та покладе край агітаційно-пропагандистській діяльності ворогів усередині країни.