18763276 1556658314365694 1326332627 n fill 500x298

Сучасний світ та новітні технології дають можливість робити наше життя максимально комфортним та зручним щодня.

Сфера будівництва пропонує щоразу новіші та ефективнішні варіанти у побудові власного житла. Адже саме дім завжди асоціюється з затишком, теплом та спокоєм. Якщо Ви вже давно мрієте про власний будинок для сім'ї, тоді каркасно-панельні будинки з СІП панелей від компанії "Сервус" Івано-Франківськ, стануть ідеальним рішенням для її втілення. Цей унікальний метод будівництва дає можливість швидко та економно збудувати дім Вашої мрії всього за декілька місяців.

Будівництво канадських котеджів з СІП-панелей передбачає можливість за короткий період отримати власний будинок за ціною квартири. Крім того, таке житло має ряд переваг, серед яких швидкість побудови, економність, довговічність.

При виготовленні будинку на нашому власному виробництві вся деревина, що використовується при будівництві піддається обробці антисептичними засобами, які перешкоджають псуванню та продовжують термін її служби. СІП панелі виробляються виключно з екологічно чистих матеріалів, ми використовуємо дерев'яні плити OSB-3 (Egger, Австрія), і пінополістерол (GreinPlast, Польща). Вся продукція сертифікована і відповідає високим стандартам якості ЄС. Технологія “Сервус” застосовуються для будівництва споруд, до яких пред'явлені високі екологічні стандарти. До них належать дитячі садки, школи, лікарні, клініки, бази відпочинку, та інші. Тому такий дім буде не лише комфортним, а й безпечним.

Та найголовнішою особливістю каркасно-панельного житла від компанії “Сервус” в Івано-Франківську є його енергоефективність. Завдяки структурно-ізоляційним панелям (СІП), які володіють високим показником теплоізоляції, влітку в такому будинку триматиметься прохолода, а взимку - тепло. Більше того, в зимовий період навіть при вимкненому опаленні температура в приміщенні за 7 днів знизиться лише на 3-5 градусів, тоді як у цегляному такий показник досягається уже за 2-3 години. Ще однією перевагою даного житла є швидкість його зведення. Всього лише за декілька місяців Ви зможете переїхати у готовий власний будинок. SIP-панелі є набагато легшими, практичними та недорогими порівняно з цегляним житлом, що дало можливість значно зменшити вартість будівництва за канадським методом. Якщо раніше про власний будинок Ви могли лише мріяти, то зараз це реальність.

Компанія "Сервус" займається будівництвом за канадською технологією на теренах України уже більше 12 років. За цей час щасливими власниками свого ідеального житла стали більше ніж 1200 сімей. “Сервус” - це досвід та гарантія високоякісного будівництва каркасно-панельних котеджів, що зможуть потішити своїх власників не лише комфортом, а й значною економією.

Більше того, ми розробомо індивідуальний проект будинку, або підлаштуємо до ваших потреб і вподобань будь-який вже існуючий проект абсолютно безкоштовно.

Ми збудуємо для Вас житло “під ключ” всього за 3-4 місяці! Ви зможете оцінити переваги “розумного” дому вже з перших днів перебування в ньому, адже окрім комфорту та затишку його енергоефективність дасть змогу зекономити на опаленні до 70%!

Мрії будувати легко!
І компанія “Сервус” в Івано-Франківській області готова збудувати Вашу!
Будівельно-виробнича компанія “Сервус”

м.Івано-Франківськ, вул.В.Симоненка 23, офіс 302,

Наш сайт: www.servus.if.ua

тел. +380 67 732 34 37 (+Viber)
тел. +38 095 932 90 20 (+Viber)